In de Nieuwsbrief van Brabant Cloud staat onderstaand artikel. Brabant Cloud zorgt voor de digitale ondersteuning van onze digitale bestanden die u via onze website kunt raadplegen.
Erfgoed Brabant en Erfgoed Museum Oirschot zijn gestart met een nieuw project binnen de regeling Verbonden Digitaal Erfgoed van Stichting Pica. De technische kennis van Brabant Cloud en de lokale expertise uit Oirschot komen hierbij samen.
Samen bouwen we aan een termenlijstdienst die personen, organisaties en gebouwen met verhalen en collecties verbindt. Zo ontstaat een stevige basis om het verhaal van Oirschot systematisch vast te leggen en te bewaren.
Wij als Invoergroep Brabants Erfgoed, zijn erg enthousiast met dit project bezig, maar wij zijn blij met iedereen die ons bij wil staan. In principe zijn wij elke donderdagmiddag in de Heemkamer om data te scannen en in te voeren, als je interesse hebt; je bent van harte welkom.

